Inicjatywa #CORONAmater

Inicjatywa #CORONAmater

Jako odpowiedzialni w Szensztacie za komunikację międzynarodową, chcemy dotrzeć do wszystkich w Szensztacie oraz wszystkich ludzi, którzy cierpią z powodu skutków koronawirusa na całym świecie. Rozpoczynamy nurt koronacji Matki Bożej we wszystkich domowych sanktuariach i we wszystkich wizerunkach Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

15 kwietnia 2020 roku z wielką radością, nadzieją i pewnością zjednoczymy się, aby Matce Bożej przekazać koronę, każdy w swoim domu jako rodzina. W tym celu proponujemy przygotowanie duchowe: zaoferowanie wielu wkładów do kapitału łask w naszych sanktuariach domowych i jednocześnie w Prasanktuarium.

Każde domowe sanktuarium jest świetlistym punktem w naszym świecie. Poprzez wkłady do kapitału łask składane we wszystkich domowych sanktuariach rozjaśnimy mroczny świat, w którym żyjemy, szczególnie w czasach koronawirusa.

Aby to działanie rozprzestrzeniło się na wszystkie obszary naszej planety, będziemy korzystać z sieci społecznościowych komunikacji: Facebook, Instagram, Twitter, WhatsApp i YouTube.

Prosimy, aby zawsze umieszczać

#CORONAmater

we wszystkich interakcjach z siecią społecznościową!

Mamy również platformę internetową stworzoną na tę okazję, na której możemy zapisać nasz wkład do kapitału łask i zanotować nasze prośby modlitewne, które zostaną bezpośrednio przedstawione Matce Bożej w Prasanktuarium.  / w języku polskim /

Promujemy również wszystkie działania, które już prowadzone są w różnych krajach, takie jak transmisje online, duchowe bodźce, zdjęcia i filmy.

Mamy ponadto kalendarz online, w którym umieszczone są działania podejmowane w konkretnym dniu, zarówno w sanktuariach, jak i domach oraz w Prasanktuarium.

Poniżej znajdują się linki:

Platforma dotycząca wkładów do kapitału łask: www.schoenstatt-int.com

Facebook: https://www.facebook.com/schoenstatt.international

Instagram: https://www.instagram.com/schoenstatt_international/

Twitter: https://twitter.com/SchoenstattInt1

YouTube: Schoenstatt International –

https://www.youtube.com/channel/UCr_ky-h4ymhmVxJL7qi2nKQ

WhatsApp: +49 152 3610 3024

Duchowo zjednoczeni w Prasanktuarium, w naszej konkretnej sytuacji zdajemy sobie sprawę z kultury Przymierza i liczymy na ten duchowy prąd, który sprawia, że żyjemy COR UNUM IN PATRE czując się zjednoczeni i wzajemnie się wspierając gdziekolwiek jesteśmy.

Modlimy się w Prasanktuarium polecając wszystkie intencje umieszczone na platformie #CORONAmater

W imieniu Zespołu ds. Komunikacji Międzynarodowej

S. M. Cacilda Becker

Tłum. Mirosława i Paweł Kwas

 

Poprzedni wpis
Et resurrexit tertia die secundum Scripturas
Następny wpis
15 kwietnia 2020 roku godzina 20.00

Podobne wpisy

Poczucie bezpieczeństwa w modlitwie do Maryi Por. J. Kentenich, Narzędzie w dłoniach Maryi, s.138n © Copy right Hanna Grabowska Człowiek naśladujący Matkę Bożą] nie zaznaje spokoju, zanim nie stanie się…
CZYTAJ WIĘCEJ