Komunikat

Pragniemy poinformować, że Msze św. w dniu 18 czerwca 2020 roku w Sanktuarium Królowej Jedności w Zabrzu Rokitnicy – BĘDĄ ODPRAWIANE.

WRACAMY Z RADOŚCIĄ DO TRADYCJI TAK, JAK KAŻDEGO 18-TEGO MIESIĄCA. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Pani Anita Dürschlag – Przełożona Instytutu Pań Szensztatu

o. Arkadiusz Sosna

Poprzedni wpis
Następny wpis
Śp. Norbert Martin

Podobne wpisy

Letnie rekolekcje Ligi Rodzin Szensztackich w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Po długim czasie spotkań on-line, z wielką radością uczestniczyliśmy w rekolekcjach dla Ligi Rodzin Szensztackich. Z naszej diecezji dla rodzin odbyły się 4…
CZYTAJ WIĘCEJ
keyboard_arrow_up