SKUPIENIE  WIELKOPOSTNE  RUCHU  SZENSZTACKIEGO w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej

SKUPIENIE  WIELKOPOSTNE  RUCHU  SZENSZTACKIEGO

w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej

W sobotę 29 lutego, o godz. 10.00 Diecezjalna Rodzina Szensztacka zgromadziła się na Górze Chełmskiej, by Nabożeństwem Drogi Krzyżowej rozpocząć wielkopostne skupienie. W Sanktuarium Przymierza – u stóp Matki i Królowej – członkowie Ruchu zawierzyli czas wielkopostnej odnowy i odnowili przymierze miłości z Maryją.

Następnie wszyscy uczestnicy skupienia przejechali do Szkoły Katolickiej przy parafii Ducha Świętego, gdzie nastąpił dalszy ciąg programu.

Po zawiązaniu wspólnoty i powitaniu uczestników skupienia Ojciec Przemysław Skąpski miał impuls nt.<Tu i teraz-… silni i ufni w Bogu!>.

W programie była także praca w grupach, oraz w kościele parafialnym – czas na adorację Najświętszego Sakramentu, okazja do Sakramentu Pokuty; Eucharystia, której przewodniczył Protektor Ruchu Szensztackiego w Polsce Ks. Bp Paweł Cieślik. Oczywiście, nie zabrakło też czasu na wspólną kawę, herbatę i ciastko….

Opatrzność Boża pozytywnie zaskoczyła nas dużą ilością uczestników skupienia, za co jesteśmy Kochanemu Bogu bardzo wdzięczni.

Poprzedni wpis
Skupienie Wielkopostne przy Sanktuarium Wierności
Następny wpis
Skupienie Wielkopostne Ruchu Szensztackiego metropolii Warszawskiej

Podobne wpisy

Świadectwa wygłoszone w czasie czuwania na Jasnej Górze przez Apostolat Pielgrzymującej Matki Bożej Szensztatu    Pani Barbara Daniś, reprezentuję archidiecezję wrocławską, parafia Kiełczów – gdzie kręgi działają od niedawna, powstawały…
CZYTAJ WIĘCEJ
Menu