Góra Chełmska żegna swego KAPELANA

We wtorek, 27 lipca na Górze Chełmskiej w Koszalinie o godzinie 17.00, zostanie odprawiona Msza św. w intencji śp. Ks. Kazimierza Klawczyńskiego. Zapraszam do modlitwy i okazania wdzięczności Bogu, przez wstawiennictwo Królowej Przymierza, za długoletnią posługę ks. Kazimierza przy Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej. 

Koszalin, 1.08.2015. XXV Ogólnopolska Pielgrzymka Trzeźwości na Górę Chełmską

Ks. prał. dr Kazimierz Klawczyński od 1984 roku należał do Szensztackiego Instytutu Księży Diecezjalnych. Od 2013 był kapelanem Diecezjalnego Sanktuarium Matki Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej.

Proszę o modlitwę w intencji śp. Ks. Kazimierza oraz współbraci z Szensztackiego Instytutu Księży Diecezjalnych. 

Modlitwa

Boże dobry i miłosierny, przyjmij do Twojego domu w wieczności kapłana Kazimierza. Służył Ci całe życie według słów Psalmu 40, które wybrał na motto prymicyjne i ideał osobisty:

„Oto przychodzę; w zwoju księgi o mnie napisano:

jest moją radością, mój Boże, czynić Twoją wolę,

a Prawo twoje mieszka w moim wnętrzu”.

Daj mu, Ojcze niebieski, radość ze świętymi w niebie i serdeczne zadomowienie w sercu Maryi, Matki Zbawiciela, którą czcił i kochał jako Trzykroć Przedziwną. Żył duchowością przymierza miłości i wielu prowadził na tej drodze ku codziennej świętości.

Niech ofiara jego życia i powołania zostanie przyjęta. Niech znajdzie na ziemi wielu naśladowców. Niech cieszy się błogosławieństwem udziału w wiekuistej uczcie weselnej Baranka. Amen.

Poprzedni wpis
Uroczystości pogrzebowe śp. ks. Kazimierza Klawczyńskiego
Następny wpis
Z Maryją i jak Maryja…

Podobne wpisy

4. Dzień

Święty Jan Paweł II Patron Związku Rodzin     Apostolski Szensztacki Związek Rodzin Nowenna 9-17 maja 2020 4. Dzień Przyjmijcie dar życia jako największą łaskę Boga Potrzebna jest powszechna mobilizacja…
CZYTAJ WIĘCEJ