Msza prymicyjna w Sanktuarium w Zabrzu-Rokitnicy

Serdecznie zapraszamy do Sanktuarium Królowej Jedności w Zabrzu Rokitnicy.

Prymicjant, ks. Adrian Kurzal, pochodzący ze Stolarzowic, 18 czerwca odprawi Msze św. i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.  

Program dnia 18 czerwca 2021 r.:

15.00 – koronka do Bożego miłosierdzia i msza św.

18.00 – Msza św.

Zapraszamy stale do prywatnego nawiedzenie SANKTUARIUM, które jest OTWARTE każdego dnia aż do zmroku.

Pani Anita Dürschlag – Przełożona Instytutu Pań Szensztatu

o. Arkadiusz Sosna

Poprzedni wpis
Łucznik
Następny wpis
ZE ŚW. JÓZEFEM PRZEZ WIEKI

Podobne wpisy

Piasek

Ilekroć jesteśmy nad wodą, tam, gdzie jest piaszczysta plaża, możemy obserwować dzieci, które z wielką pasją zajmują się swoim ulubionymi zajęciami, mającymi związek zawsze z wodą i piaskiem. Piasek nadaje…
CZYTAJ WIĘCEJ

„ECCE  AGNUS  DEI”

„ECCE  AGNUS  DEI” Medytacja w uroczystość Wszystkich Świętych 2020 (Post scriptum I. do modlitewnika na 100. Urodziny Świętego) Ks. Henryk Romanik             Godzien jesteś wziąć księgę i jej pieczęcie otworzyć,…
CZYTAJ WIĘCEJ
keyboard_arrow_up