Nowe sanktuaria domowe w naszej diecezji warszawsko- praskiej

„Poświecenie naszego Sanktuarium domowego odbyło się 24 czerwca br. w święto Narodzenia Jana Chrzciciela.

Postanowiliśmy przeżyć tą uroczystość wspólnie z naszymi dziećmi, dzięki czemu była ona bardzo osobista i rodzinna. Czas przygotowań i wypracowywania poszczególnych elementów sanktuarium był dla naszej rodziny czasem bardzo burzliwym i pełnym trudności. Mimo to nie poddawaliśmy się i  chcieliśmy zaprosić do swojego domu Maryję.

W wypracowywanie poszczególnych elementów sanktuarium włączeni byli wszyscy członkowie naszej rodziny, dużo na ten temat rozmawialiśmy.

Bardzo się cieszymy, że Matka Boża Trzykroć Przedziwna zamieszkała w naszym domu i jest naszą Orędowniczką w niebie, że możemy się do Niej zwrócić w trudnych momentach, ale również podziękować za chwile szczęścia w naszym życiu.

Nasze sanktuarium domowe jest miejscem naszej rodzinnej oraz indywidualnej modlitwy, a także jak to zostało określone przez jednego z naszych gości „kącikiem zwierzeń”.

Arleta i Paweł

Poprzedni wpis
Nowe sanktuaria domowe w naszej diecezji warszawsko- praskiej
Następny wpis
Msza Odpustowa przy Sanktuarium Wierności w Otwocku

Podobne wpisy

Letnie rekolekcje Ligi Rodzin Szensztackich w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Po długim czasie spotkań on-line, z wielką radością uczestniczyliśmy w rekolekcjach dla Ligi Rodzin Szensztackich. Z naszej diecezji dla rodzin odbyły się 4…
CZYTAJ WIĘCEJ