Królowa Godności Kobiet

Królowa Godności Kobiet

Trudno opowiedzieć słowami to, co wydarzyło się w miniony weekend. Matka Boża otrzymała koronę jako Królowa Godności Kobiet i rozpoczęła swe królowanie. Inicjatywa koronacji powstała we wspólnocie Ligi Kobiet i została podjęta przez wszystkie kobiece wspólnoty Ruchu Szensztackiego w Polsce. I choć przed rokiem pandemia pokrzyzowała nasze plany związane ze 100-leciem przymierza miłości pierwszych kobiet to dziś wiemy, że Pan Bóg sam wybrał i miejsce i czas i wszystko przepięknie zaplanował.
Jako wspólnoty kobiece chcemy pracować na rzecz kobiet w naszych miejscach zamieszkania, pracy i działania, w ramach wspólnot, do których należymy i według stanu życia, do jakiego Bóg nas powołał. Jesteśmy umówione za rok, by świętując rocznicę Koronacji i podzielić się doświadczeniem życia.
A dziś składamy Bogu i Jego Matce wielkie podziękowania za ten niezwykły i czas przygotowań i świętowania, za wspólnotę modlitwy i radość, która była naszym udziałem.
Niech Królowa Godności Kobiet prowadzi nas przez życie!

Violetta

Poprzedni wpis
Adwentowe skupienie przy Sanktuarium Wierności
Następny wpis

Podobne wpisy

Komunikat

Komunikat Pragniemy poinformować, że Msze św. przewidziane w dniu 18 maja 2020 roku w Sanktuarium Królowej Jedności w Zabrzu Rokitnicy NIE BĘDĄ ODPRAWIANE. SANKTUARIUM JEST OTWARTE PRZEZ CAŁY DZIEŃ. ISTNIEJE…
CZYTAJ WIĘCEJ
Menu