Tu i Teraz – radośni, silni i ufni w Bogu.

Tu i Teraz – radośni, silni i ufni w Bogu.

Serdecznie pozdrawiam z naszego Sanktuarium na Syjonie. Tu, na Syjonie i teraz – czyli każdego dnia celebrujemy Msze św. i dzięki transmisji łączymy się z Wami. Do naszych modlitw włączamy Wasze intencje, które nam nadsyłacie. Dziękujemy za taką formę i zapraszamy do jej kontynuowania.

Obecna sytuacja wymusza na nas wiele zmian. Musieliśmy już przełożyć nasze czuwanie na Jasnej Górze. Zapewne nie będziemy mogli kontynuować majowych pielgrzymek do naszych sanktuariów. Trwamy jednak w jedności i na modlitwie przyzywamy wstawiennictwa naszej Matki i Królowej.

Pragnę każdego z Was zaprosić do duchowego przygotowania na uroczystą beatyfikację sługi Bożego Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego. To 7 czerwca 2020 roku.

W maju będziemy obchodzić rocznicę urodzin papieża św. Jana Pawła II. Związek Rodzin w Polsce pragnie uczcić 100 rocznicę jego urodzin obierając go swoim patronem. Ma to szczególne znaczenie w kontekście sytuacji, jaka dotyka współczesną rodzinę. Uroczysty akt ogłoszenia św. Jana Pawła II Patronem Związku Rodzin w Polsce dokona się 18.05.2020 r., dokładnie w 100 rocznicę urodzin Karola Wojtyły. Będzie on poprzedzony 9-cio dniową nowenną. Ukarze się ona na stronie szensztat.pl. Polecajmy Związek Rodzin w naszych modlitwach na czas duchowej pracy. Jednocześnie zachęcam wszystkich poprzez tę nowennę do włączenia się w duchowe przygotowania.

Dziś łączymy się wokół osoby Ks. Biskupa Pawła Cieślika, naszego Protektora, prosząc o łaskę zdrowia i Bożego błogosławieństwa.

o. Arkadiusz Sosna

Poprzedni wpis
Msze św. w intencji Księdza Biskupa Pawła Cieślika
Następny wpis
Komunikat

Podobne wpisy

Maryja, przykładem apostolstwa Por. J. Kentenich, Narzędzie w dłoniach Maryi, s. 113n © Copy right Hanna Grabowska Trójca Najświętsza pozdrawia Maryję ze czcią przez posłańca niebieskiego i daje przez to…
CZYTAJ WIĘCEJ